Noclegi w Caldas do Gerés

W miasteczku znajduje się spora ilość pens jonatów oferujących, nawet w szczycie sezonu, niezbyt drogie noclegi. Warto mieć jednak na uwadze, że niektóre czynne są tylko od maja do października, a w pozostałych, w okresie zimowym, zamknięte są restauracje. Większość pensjonatów mieści się przy głównej ulicy. Znacznie tańsze i lepsze miejsca noclegowe znaleźć można po drugiej stronie rzeki, w pensjonatach przy Rua do Amasso.

PensSo Adelaidc. Rua do Amasso («053/391 IKK), Godny polecenia pensjonat przy samym końcu głównej alei. Pokuje z balkonami, z których roztacza się piękny widok na okolicę. Pensao Baltazar, przy głównej ulicy, naprzeciwko parku («(153/391131). Skromnie umeblowane pokoje należą do najtańszych W mieście. Dużą popularnością cieszy się restauracja na parterze. .

Peusao Flor de Mozambique, Rua do Amasso («053/391119). Czysto i przyjemnie. Nowocześnie umeblowane pokoje mają balkon. Na dole mieści się restauracja z tarasem. Pcnsao da Ponte, połączone z PensCto Príncipe («053/391121). Stary pensjonat nad rzeką utracił już wiele ze swego dawnego uroku. Pcnsno Príncipe jest wprawdzie mniej przytulny, oferuje jednak lepsze warunki. Oba należą do (E>.

Pcnsño Sao Miguel, Rua do Amasso («053/391360). Niedrogie, przestronne pokoje z pięknymi widokami. Residencial Belo Horizonte. Rua do Amasso («053/391260). Nieco tańsze pokoje w mniej malowniczej okolicy. .

Vidouro (005.1/391289: IV-X). Czysty, zadbany i dobrze wyposażony kemping za miastem, przy rzece. Można urządzać ogniska, wokół których skupia się zwykle cale życie towarzyskie. Ponte dc Saltos («053391394: VII-IX), w Vilar da Veiga, 3 km na południe od Caldas.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>