Noclegi w Algavre

Podobnie jak w całym Algarve, hotele, kempingi i schroniska Faro w Iccie pękają w szwach. Nie załatwiwszy rezerwacji przed przybyciem, warto spróbować to nadrobić w biurze turystycznym na lotnisku: biuro w mieście także udziela informacji dotyczących wolnych miejsc. Większość pensjonatów i hoteli – najlepsze przedstawiono poniżej – zaleźć można na północ od portu. Osoby, które lubią spać w ciszy i spokoju powinny unikać wychodzących na ulicę pokoi przy Rua Conselheiro Bivar – w weekendy bary (i ulice) są zatłoczone do białego rana.

Latem kemping przy Praia de Fero ma zawsze komplet gości: najlepiej zadzwonić przed przyjazdem (recepcja 8.00-21.30: «089/817870: czynne cały rok). Dojeżdża do niego autobus #16 z lotniska oraz z końcowego przystanku autobusów. Od przystanku przy Praia de Faro dzieli go dziesięciominutowy spacer.

Casa de Lumena. Praça Alexandre Hercitlano 27 (0089/801990). Niezwykle atrakcyjny budynek z barem na dziedzińcu ¡przyjemnymi pokojami z prysznicem. Meksykańska resuuiracja. Zalecana wcześniejsza rezerwacja. .

Pensâo Dandy. Rua Filipe Alistâo 62-64 (o089/S24791). Pokoje z łazienkami i bez, wszystko czyste i wypolerowane aż lśni. Nieduży hall i przyzwoita restauracja na parterze. Po sezonie taniej, . Pensâo Madalena, Rua Conselheiro Bivar 109 (089/805806). Przystępne ceny: chłodny wystrój w marmurze i kafelkach: pokoje przeważnie ładne i czyste, niektóre okna wychodzą na (hałaśliwą) ulicę: i miły personel. Nie zaszkodzi najpierw obejrzeć pokój. .

Pensâo Nautilus. Rua Conselheiro Bivar 38 (089/822557). Pół tuzina dosyć dużych, skąpo umeblowanych pokoi, ale odpowiadających proponowanej cenie: łazienka osobno.

Residential Pinto, Rua 1 de Maio 27 (089/822820). Niewielki obiekt z kilkoma pokojami I wspólną łazienką. Przekroczył już nieco kmin przydatności, ale jest dość przyjemny.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>