Noclegi – Tavira

Jeśli nie uda się znaleźć wolnego miejsca w żadnym z niżej podanych hoteli, biura podróży mogą okazać się pomocne w znalezieniu miejsca na kwaterze prywatnej. W Algarve latem noclegi są na wagę złota. Czasem lepiej przyjąć ofertę naganiacza, przynajmniej na pierwszą noc i później rozejrzeć się za czymś korzystniejszym. Kilka niezłych pokoi można znaleźć przy Rua Jose Pires Padinha 44, naprzeciwko targu, przy Rua da Liberdade 73, naprzeciwko poczty i Travessa M. Bombarda 4, bliżej dworca kolejowego: we wszystkich udostępniana jest kuchnia (wszystkie-). Najbliższy kemping znajduje się na llha de Tavira.

Pensao do Castelo, Rua da Liberdade 4 (wOSl/23942). W centrum, z widokiem na zamek i rzekę. Czyste, warte ceny pokoje z oddzielną łazienką: po sezonie taniej. Residencial Imperial. Rua José Pires Padinha 24 (0S1’22234) Niewielki, z restauracją, z okien kilku pokoi widok na ogrody i rzekę.

Residencial Lagóas. Rua Almirante Cándido dos Reís 24 (wOSl/22252). Na północnym brzegu rzeki, za mostem (od Praęa da República): ładne pokoje, takiż widok z tarasu na dachu, a ponadto niedrogo. .

Residencial Mares, Rua José Pires Padinha 134-140 (w325815). Przyjemne pokoje, na podłodze kafelki, azulejos w łazienkach, balkony od strony rzeki i przyzwoita restauracja na dole. Śniadanie wliczone w cenę. W zimie taniej. .

Residencial Mirante, Rua da Liherdade 83 (w08t/22255). Naprzeciwko poczty, z wyblakłą fasadą wykładaną kafelkami. Ogólnie jest do przyjęcia, z wyjątkiem kilku pokoi od Strony głośnej ulicy.. Residencial Princesa doGilâo, Rua Borda de Agua de Aguiar 10-12 (tr081/32517l). Nowoczesny biały budynek wewnątrz zdobiony kafelkami: mila obsługa: na nabrzeżu. Najlepiej poprosić o pokój z balkonem wychodzącym na rzekę. Śniadanie wliczone w cenę. .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>