Bary i życie nocne – Albufeira

W gruncie rzeczy nie ma wielkiego wyboru i można by właściwie przesiadywać w tym, w którym akurat podają najtańsze trunki – właściwie przez cały czas trwa obniżka cen drinków. Większość lokali z wyszynkiem znajduje się w okolicy Rua Sao Gonęalo de Lagos, a także w rejonie Largo Eng. Duarte Pacheco. Lokale nocne skupione są przy Rua Cándido dos Reis, Travessa Cándido dos Rdis i Rua Alves Correira. Większość barów’jest czynna do 3.00, dyskoteki są otwarte do 4.00, latem dłużej.

Classic Bar, Rua Cándido dos Reis 10. Bawią się tu hałaśliwi młodzi ludzie przesiadujący zarówno w środku, jak i przy stolikach mt zewnątrz. Specjalnością lokalu są cocktaile o sprośnych nazwach.

Jo Jo’s, Rua Sao Gonęalo de Lagos 1. Pub, w którym można oglądać mecze piłkarskie zespołów brytyjskich, a także inne programy sportowe. Publiczność zabawia didżej prosto z Londynu.

Kiss, Montechoro. Za miastem, na południowym krańcu Moniechoro. Powszechnie uznawany za najlepszy klub w okolicy. Trzeba przyznać, że muzyka jest dobru, ale czasem bywa tłoczno. Warto zwrócić uwagę nu afisze zapowiadające ciekawe imprezy.

Silvia’s. Rua S&o Gonęulo de Lagos 3. Dyskoteka w centrum przy ulicy, na której nie brukuje barów czynnych do późna w nocy, W cenę biletu wstępu wliczony jest jeden drink. Sir Harry’s Bar, Largo Eng, Duarte Pacheco 37-38. Lokal istnieje w tym samym miejscu przy placu już wiele lat ¡cieszy się wielkim powodzeniem wśród turystów. Angielskie śniadania i brytyjskie piwo beczkowe. Od czasu do czasu można posłuchać muzyki na żywo.

Sol Daurado, Largo Cais Herculano, Jeden z ładniejszych barów, z tarasem. Siedząc przy stoliku można podziwiać słońce zachodzące nad falami. Zansi Bar, Rua Miguel Bombarda 7. Atrakcje to muzyka na żywo, karaoke i niezłe potrawy z różnych stron świata. Lokal czynny w dzień i w nocy. niedaleko kościoła parafialnego.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>