Bary i dyskoteki w Algavre

Centrum nocnego życia Faro skupia się przy dwóch czy trzech brukowanych ulicach spacerowych w śródmieściu – zwłaszcza Rua Conselheiro Bivar z barami i kawiarniami oferującymi miejsca przy stolikach na zewnątrz oraz równoległej do niej Rua de Prior, gdzie w wielu barach i klubach są didżeje, muzyka na żywo i ekrany wideo. Imprezy nabierają rumieńców około północy, a gdy tylko bary zapełnią się, ludzie wychodzą na ulice i tam bawią się dalej. Od czasu do czasu w Faro goszczą gwiazdy rocka i popu. Koncerty odbywają się na stadionie piłkarskim.

Animntógrafo, Rua de Sao Pedro 19-23. Przy końcu Rua do Prior: muzyka na żywo. a po 23.00 tanie piwo. Barracuda. Prała de Faro. Najpopularniejsza dyskoteka na plaży, z barem na świeżym powietrzu na pierwszym piętrze: blisko kempingu.

Binomio. Rua Conselheiro Bivar 40-44. Jedna z najgłośniejszych w okolicy: trzeba przyjść wcześnie, chcąc zająć wygodne miejsce na zewnątrz: ściśniętym w kompletnej kotłowaninie wewnątrz zabawę uprzyjemnia wideo.

Conselheiro. Rua Conselheiro Bivar 72-78. Nieco spokojniejszy niż pozostałe lokale w okolicy: w sali przyozdobionej palmami właściciele próbują nawiązywać rozmowy z klientami. Empnrtum D, Rua do Prior 21. Duży klub przypominający skład przemysłowy, nadzwyczajni didżeje i koncerty miejscowych zespołów: jedno z lepszych miejsc.

Kingburger Bar, Rua do Prior 40. Mały i sympatyczny, jeden z najwcześniej otwieranych i zamykanych jako jeden z ostatnich. Kream, Rua do Prior 38. Ekskluzywna dyskoteka czynna do 4.00: okazjonalnie koncerty.

O Corre, Rua Cobnselhetro Bivar 54. W dzień kawiarńia-pattelaria, nocą miejsce spotkań młodzieży, gdzie żlopiący piwo tubylcy okupują stoliki, wzmacniając się przed całonocnym hałasowaniem na ulicy.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>